Натуральні живі ягідні оцти.

0 грн.

Натуральні живі ягідні оцти.


Натуральні ягідні оцти.
Якщо говорити про плодово-ягідні оцти, то спектр їх корисних властивостей такий же широкий, як і їх вихідна сировина. Це такі оцти як малиновий, ожиновий, смородиновий, вишневий, сливовий, яблучний, аґрусовий, чорноплідний, лохиновий, кизиловий, з аличі та ін. — у цих оцтах зберігаються практично всі корисні компоненти ягід та фруктів. При цьому вони мають порівняно невелику кислотність і при розведенні холодною водою перетворюються на чудові вітамінні фруктово-ягідні енергетичні напої. При ранковому вживанні чайної ложки ягідного оцту, розведеного в склянці води, ми отримуємо не тільки оздоровчий, але йенергетичний напій. Якщо немає алергії на мед, то в можна додавати і ложку меду.
На жаль 100% натуральні ягідні оцти не можливо зустріти на прилавках наших магазинів. Вони, як правило, просто ароматизовані есенціями на основі звичного всім нам столового оцту, отриманого методом отримання кислоти з нафтопродуктів або деревини.
Під час одержання натуральних оцтів при природному окисленні всі ягоди виділяють до 90% усіх вітамінів і природних кислот, якими їх наділила природа і які не завжди людський організм може отримати навіть при вживанні цих ягід у сирому вигляді. Оцтова матка, що утворилася при цьому, так само має лікувальні властивості, як і сам отриманий оцет. Відсотковість таких натуральних оцтів зазвичай від 4% до 4,5%. Буває,що при тривалому зберіганні після відкриття ємності з оцтом можна спостерігати повторне народження оцтової матки. Це говорить про те, що процентність цього оцту стала більшою. Вона може сягати 6%. Оцтова матка забирається після освітлення рідини та оцтом користуються за призначенням, але вже у менших пропорціях. Так як оцти не проходять ніякої термообробки і під час зберігання з часом стають тільки кращими, то спектр їх використання дуже різноманітний. Це косметичні процедури, використання в кулінарії та звичайно в оздоровчих напоях.
Всі оцти, що мають темний колір, терпкий смак, рекомендовані для використання в маринадах м'яса, при виготовленні соусів до м'яса і риби, борщових засмажках. Світлі оцти, щомають ніжний, м'який аромат і смак рекомендовані до використання в салатах, майонезах, кондитерських виробах. А також при ароматизації оцтів іншими складовими – це пряні трави, гострі перці, цитрусові, часник і цибуля, а також корінь імбиру та ін. Не рекомендують ароматизувати яблучний оцет. Так як його сильний аромат сидру не дає повністю розкритися додатковим складником.
Можливості експериментувати на кухні з широкою палітрою ароматів та смаків натуральних оцтів безмежні. Однак не забуваємо при цьому, що ми все-таки маємо справу з оцтом. А тому використовуємо його у розумних дозах.
Чим довше зберігається натуральний ягідний оцет, тим він стає кращим, міцнішим, з яскраво вираженим ароматом і смаком, що відповідає даній ягоді або фрукту з яких отримано оцет. У процесі зберігання у пляшці можуть утворюватися пластівці (осад), це нормально, не варто лякатися. Термін придатності натуральних ягідних оцтів до 5-6 років.
Правильно виготовлений натуральний оцет повинен бути прозорим, що свідчить ще і про витримку оцту, який як правило відбувається на протязі року.
Натульний оцет-це не прокисше вино( тобто продукт не придатний до вжитку), це оцет!!! Зберігати його треба лише в склянному посуді, не дивлячись на його об'єми. Пластик.навідь харчовий не придатний для цих цілей.